VEYYO.com'a Ho┼čgeldiniz
Al─▒┼čveri┼č Sepeti 0,00┬áÔé║

Sepetinizde hi├ž ├╝r├╝n yok.

Gizlilik Politikasi

Bu gizlilik taahhüdü ve güvenlik politikas─▒ Veyyo.com adresi ve bu adresin tüm alt bölümlerinde geçerlidir.

Üyelik ve al─▒┼čveri┼č s─▒ras─▒nda sisteme girilen bilgiler mü┼čteriler taraf─▒ndan güncellenebilmektedir. D─▒┼čardan her hangi bir kullan─▒c─▒ kendi bilgileri d─▒┼č─▒nda ba┼čka bilgilere ula┼čamaz.

Veyyo.com üye oldu─čunuz andan itibaren, aksi durum taraf─▒n─▒zdan talep edilmedi─či sürece, günlük ve haftal─▒k bilgilendirme e-mailleri, e-mail adresinize gönderilecektir. Diledi─činiz zaman bu e-maillerle ilgili de─či┼čiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden ba┼člatma hakk─▒n─▒z bulunmaktad─▒r.

Veyyo.com mü┼čteri bilgilerini yeni sat─▒┼č kampanyalar─▒ hakk─▒nda bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyile┼čtirmek üzere sakl─▒ tutar.

Al─▒┼čveri┼č s─▒ras─▒nda sisteme girilen kart-banka bilgileri mü┼čteri güvenli─či aç─▒s─▒ndan sistemde tutulmamaktad─▒r. Ödemeye yönelik tüm i┼člemlerin banka ve bilgisayar aras─▒ndan gerçekle┼čtirilmesi sa─članm─▒┼čt─▒r.

Sitemizin di─čer internet-web sitelerine ba─člant─▒ verdi─či hallerde tüm kullan─▒m ve i┼člemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikas─▒ ve kullan─▒m ┼čartlar─▒ geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya ba┼čka herhangi bir amaç ile ula┼č─▒lan di─čer web sitelerinden bilgi kullan─▒mlar─▒, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve di─čer uygulamalar─▒ sebebi ile olu┼čabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kay─▒plardan Veyyo.com sorumlu de─čildir.

Veyyo.com, üyelik formlar─▒ndan toplad─▒─č─▒ bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimat─▒ olmaks─▒z─▒n, üçüncü ┼čah─▒slarla kesinlikle payla┼čmamakta, faaliyet d─▒┼č─▒ hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktad─▒r. Üyelerimize-mü┼čterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördü─čü sorumluluklar─▒m─▒z çerçevesinde ilgili kurulu┼člara aç─▒klanabilir.

Tüm kredi kart─▒ ve ki┼čisel bilgileriniz, internet güvenlik standard─▒ olan SSL Secure sistemi ile 2048 mbit ┼čifrelenmi┼čtir. Bu ┼čekilde, internet üzerindeki dola┼č─▒mlar─▒ s─▒ras─▒nda herhangi bir ┼čekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen ki┼či veya kurumlar taraf─▒ndan ele geçirilmesi önlenmi┼čtir. Gizlilik politikam─▒z ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki ileti┼čim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

Güvenlik
Al─▒┼čveri┼činizi daha güvenli yapabilmeniz için Veyyo.com SSL güvenlik sertifikas─▒ kullanmaktad─▒r. Veyyo.com ‘Kredi kart─▒ bilgilerinizi’ sadece sat─▒n alma a┼čamalar─▒nda kullanmaktad─▒r. Ba┼čka hiç bir i┼člem için kay─▒t alt─▒nda tutmaz. SSL sertifikas─▒ kullan─▒m─▒yla bilgileriniz sadece Veyyo.com taraf─▒nda sat─▒n alma a┼čamas─▒nda kullan─▒l─▒r.